O NAMA

kamatlogo

 

Udruga KA-MATRIX započela je svoje djelovanje u 2006. godini. Sukladno ciljevima djeluje u tri glavna područja: nezavisne kulture i novi mediji, neformalno obrazovanje i aktivizam mladih.

 

Kontakt:

KA-MATRIX
Jurja Haulika 22
47 000 Karlovac
Tel: 047/410 876
mob: 095/444 6880
e-mail: info@ka-matrix
web: http://www.ka-matrix.hr;
facebook stranica: www. hr-hr.facebook.com/UDRUGAKAMATRIX

Ured:

Manuela Kasunić, Programska koordinatorica; manuela@ka-matrix.hr

(priprema i koordinacija programa udruge, upravljanje financijama, koordinacija udruge…)

Denis Mikšić, Programski voditelj; denis@ka-matrix.hr

(voditelj programa u suvremenoj kulturi)

Vesna Tek; Projektna voditeljica; vesna@ka-matrix.hr

(voditeljica ureda i administracije // voditeljica programa za mlade)

Tamara Lišnjić Lang – Projektni menađžer; tamara@ka-matrix.hr

(STAR VOICE)

Jelena Mužar Smenderovac – Projektna asistentica; jelena@ka-matrix.hr

(STAR VOICE)

Igor Kuštreba – Projektni suradnik na istraživanju; igor@ka-matrix.hr

(STAR VOICE)