O NAMA

kamatlogo

 

Udruga KA-MATRIX započela je svoje djelovanje u 2006. godini. Sukladno ciljevima djeluje u tri glavna područja: nezavisne kulture i novi mediji, neformalno obrazovanje i aktivizam mladih.

 

Kontakt:

KA-MATRIX
Jurja Haulika 22
47 000 Karlovac
Tel: 047/410 876
mob: 095/444 6880
e-mail: info@ka-matrix
web: http://www.ka-matrix.hr;
facebook stranica: www. hr-hr.facebook.com/UDRUGAKAMATRIX

Ovlaštena osoba: Manuela Kasunić

Ured:

Manuela Kasunić, Voditeljica projekta; manuela@ka-matrix.hr

Denis Mikšić, Programski voditelj; denis@ka-matrix.hr

Vesna Tek; Izvoditeljica projekta; vesna@ka-matrix.hr

Lana Krnić; Programska koordinatorica; lana@ka-matrix.hr

Romana Milenković; Voditeljica ureda i administracije; romana@ka-matrix.hr

Emina Mučići; Voditeljica projekta “Znanjem do Zvijezde”; emina@ka-matrix.hr

Tomislav Augustinčić; Izvoditelj projekta “Znanjem do Zvijezde”; tomislav@ka-matrix.hr

Maja Višal; Projektna suradnica “Znanjem do Zvijezde”; maja@ka-matrix.hr

 

Internetske stranice:          

STAR-KA.EU

DKAU-CENTAR.EU

PLANet magazin

 

Društvene mreže:

HIBRIDNI GRAD

UDAR GROMA

INFOSHOP KARLOVAC

STARKA.eu

MLADI U JAVNIM PROSTORIMA

PLANETMAGAZIN